Przejdź do głównej zawartości

Polecane

Poza blogiem jest fajnie

Jakiś czas temu słuchałam podcastu Michała Szafrańskiego, w którym padło stwierdzenie, że jeśli bloger nie ma nic z prowadzenia bloga to traci motywację i najczęściej przestaje prowadzić bloga. 

Prawda.

Ja z prowadzenia bloga nie mam absolutnie nic i bardzo długo mi to nie przeszkadzało w jego prowadzeniu. Założyłam go z potrzeby pisania i dlatego trwał przez cały czas. Może się wydawać, że pisanie postów i prowadzenie bloga to nic takiego ale dopiero ten, kto sam spróbuje, wie że wymaga o sporego zaangażowania.

U mnie zaangażowanie bez motywacji nie występuje. Prawdą jest, że sama nie przykładałam się do rozwoju tego miejsca tak, jak teoretycznie powinnam. Ale! Blog nigdy nie był moim planem na życie. Nie wiązałam z nim rozwoju zawodowego czy planu na osiągnięcie jakiegoś dochodu. Nie spinałam się z powodu statystyk, nie próbowałam tworzyć zaangażowanej społeczności. Nie zamierzam tego robić nadal, a blog zostanie. Pisać będę ale tylko wtedy, kiedy odczuję taką potrzebę. Jeśli ze mną zostaniecie to bardzo się cieszę, jeśli nie to spoko ;) Jest mnóstwo innych miejsc w sieci, o wiele bardziej wartościowych ;)

Poza blogiem mam fajne życie, w którym obecnie zagościła mała futrzata kulka, która pochłania 70% mojej energii. Wiedziałam, że oszaleję na jej punkcie ale nie sądziłam, że aż tak.  Zresztą nie tylko ja, Chomicki odkrywa w sobie pokłady cierpliwości , której sam się nie spodziewał ;)
 
 
Poza tym pracuję nad rozwojem swojej marki rękodzielniczej czyli Sploty Karolinskie. Serdecznie Was zapraszam do zapoznania się z moim fanpejdżem gdzie wrzucam kolejne udziergi i małe zapowiedzi nowości.
Jest fajnie poza blogiem :)
 
Dziękuję, że jesteś :) Jeżeli podobał Ci się ten wpis i chcesz poznać mnie bliżej:
  • polub Antyspołecznego Susła Obsesjonistę na Facebooku otrzymasz powiadomienie, o nowym poście tuż po jego publikacji,
  • podglądaj na  Instagramie dowiesz się co też Suseł wyrabia, co je, pije, czyta i gdzie się podziewa, kiedy nie ma go na blogu
 

Komentarze

Popularne posty