Przejdź do głównej zawartości

Polecane

Zbiornik #8 czyli nowości majowe i czerwcowe bo tak mi różowo

Dzisiaj mam dla Was zbiór nowości z maja i czerwca oraz polecajki do poczytania i pooglądania. Z opóźnieniem ale to u mnie już normalne 😀
Moją absolutną obsesją w maju stały się przekąski typu panini. Trafiłam na tą kanapkę przez przypadek,  byłam bardzo głodna,  a w kawiarni w której byłam umówiona z koleżanką nie było nic innego co wyglądało dla mnie na jadalne.  Spróbowałam więc i to jest to. Jem je co wieczór i ciągle  wprowadzam inne dodatki. Jednak mozzarella i rukola muszą być. To podstawa. Jednym słusznym dodatkiem wydaje się póki co  boczek. #teamboczek i tyle. Co gorsza w swój nałóg wprowadziłem Chomickiego i chyba będę miała na sumieniu nie tylko swoje nadprogramowe kilogramy.

Zabawne jest to,  że wcześniej wręcz nienawidziłam rukoli. Wydawała mi się obrzydliwa. Teraz nie wyobrażam sobie dnia bez niej. Liczę na to że suma pozytywnych właściwości wszystkich składników,  których używam do robienia panini będzie równoważyła ich wady

Zaczęłam zabawę w ogród na balkonie…

Wróciłam i jestem .PL


Nie wiem ile razy siadałam do napisania tego posta i ciągle mi nie szło. Uznałam, że nic na siłę. Dzisiaj w końcu nadszedł TEN moment :)
Nie publikowałam nic przez ponad miesiąc. To najdłuższa przerwa w historii bloga. Musiałam się zastanowić co chcę robić dalej z blogiem i czy w ogóle chcę coś robić. 
Próbuję bardzo ale nie umiem żyć w rytmie slow. Za dużo chcę, za mało mi się udaje upchnąć w 24 godziny każdego dnia i musiałam w końcu wprowadzić selekcję.
Bardzo mocno zastanawiałam się czy blog jest tym, co pozostanie po tej selekcji.
Został i jak sami widzicie, trochę się tutaj zmieniło. Przede wszystkim zdecydowałam się na własną domenę i z adresu bloga zniknęło blogspot.com :) To dla mnie ogromny krok, który podkreśla to, że nadal chcę tu być.
Blog zmienia się również wizualnie. Obecny szablon to nadal nie to, o co mi chodzi ale zmierzam w dobrą stronę.
To tak krótko, tylko słowem wstępu.
Na dniach pojawi się mega zestawienie nowości z dwóch miesięcy, a potem kilka testów produktów, którymi bardzo się ekscytuję. 
Bądźcie, będzie fajnie :)


Dziękuję, że jesteś :) Jeżeli podobał Ci się ten wpis i chcesz poznać mnie bliżej:
  • polub Antyspołecznego Susła Obsesjonistę na Facebooku otrzymasz powiadomienie, o nowym poście tuż po jego publikacji,
  • podglądaj na  Instagramie dowiesz się co też Suseł wyrabia, co je, pije, czyta i gdzie się podziewa, kiedy nie ma go na blogu.

Komentarze

Popularne posty