Przejdź do głównej zawartości

Polecane

Zbiornik #7 i nowości kwietniowe czyli poobijane kolana i tenorzy

Kwiecień trwał dla mnie wyjątkowo długo. Pierwszy raz od dawna czuję,  że dobrze wykorzystałam swój czas. I to dobrze bo początek maja okazał się mało łaskawy i wredne choróbsko na tydzień wyłączyło mnie z życia. Wszystkie plany runęły, energia zniknęła,  a mózg zamienił się w watę.

Pisałam Wam o swoim słomiany wdowieństwie. Pierwszy raz byłam tak długo sama i wiem jak dziwnie to brzmi w przypadku kobiety trzydzieści plus. Niemniej nadszedł ten moment i stwierdzam, że jednak bym przeżyła sama ale nie chcę. Druga osoba zmienia całkowicie dynamikę domu i jestem w stanie tolerować okruszki w kuchni.

Te kilka dni odsapnięcia od bycia Panią Domu naprawdę świetnie mi zrobiło i każdej z Was to polecam. Taki detoks od gotowania, sprzątania i zajmowania się kimś choćby w najmniejszym stopniu. Ja i tak mam bardzo dobrze bo z Chomickim wszystkie obowiązki dzielimy na pół, a prasowanie na przykład to tylko jego domena. Ja się tego parującego narzędzia tortur dla drobiu domowego nie ty…

Wróciłam i jestem .PL


Nie wiem ile razy siadałam do napisania tego posta i ciągle mi nie szło. Uznałam, że nic na siłę. Dzisiaj w końcu nadszedł TEN moment :)
Nie publikowałam nic przez ponad miesiąc. To najdłuższa przerwa w historii bloga. Musiałam się zastanowić co chcę robić dalej z blogiem i czy w ogóle chcę coś robić. 
Próbuję bardzo ale nie umiem żyć w rytmie slow. Za dużo chcę, za mało mi się udaje upchnąć w 24 godziny każdego dnia i musiałam w końcu wprowadzić selekcję.
Bardzo mocno zastanawiałam się czy blog jest tym, co pozostanie po tej selekcji.
Został i jak sami widzicie, trochę się tutaj zmieniło. Przede wszystkim zdecydowałam się na własną domenę i z adresu bloga zniknęło blogspot.com :) To dla mnie ogromny krok, który podkreśla to, że nadal chcę tu być.
Blog zmienia się również wizualnie. Obecny szablon to nadal nie to, o co mi chodzi ale zmierzam w dobrą stronę.
To tak krótko, tylko słowem wstępu.
Na dniach pojawi się mega zestawienie nowości z dwóch miesięcy, a potem kilka testów produktów, którymi bardzo się ekscytuję. 
Bądźcie, będzie fajnie :)


Dziękuję, że jesteś :) Jeżeli podobał Ci się ten wpis i chcesz poznać mnie bliżej:
  • polub Antyspołecznego Susła Obsesjonistę na Facebooku otrzymasz powiadomienie, o nowym poście tuż po jego publikacji,
  • podglądaj na  Instagramie dowiesz się co też Suseł wyrabia, co je, pije, czyta i gdzie się podziewa, kiedy nie ma go na blogu.

Komentarze

Popularne posty