Przejdź do głównej zawartości

Polecane

Poza blogiem jest fajnie

Jakiś czas temu słuchałam podcastu Michała Szafrańskiego, w którym padło stwierdzenie, że jeśli bloger nie ma nic z prowadzenia bloga to traci motywację i najczęściej przestaje prowadzić bloga. 
Prawda.
Ja z prowadzenia bloga nie mam absolutnie nic i bardzo długo mi to nie przeszkadzało w jego prowadzeniu. Założyłam go z potrzeby pisania i dlatego trwał przez cały czas. Może się wydawać, że pisanie postów i prowadzenie bloga to nic takiego ale dopiero ten, kto sam spróbuje, wie że wymaga o sporego zaangażowania.
U mnie zaangażowanie bez motywacji nie występuje. Prawdą jest, że sama nie przykładałam się do rozwoju tego miejsca tak, jak teoretycznie powinnam. Ale! Blog nigdy nie był moim planem na życie. Nie wiązałam z nim rozwoju zawodowego czy planu na osiągnięcie jakiegoś dochodu. Nie spinałam się z powodu statystyk, nie próbowałam tworzyć zaangażowanej społeczności. Nie zamierzam tego robić nadal, a blog zostanie. Pisać będę ale tylko wtedy, kiedy odczuję taką potrzebę. Jeśli ze mną zo…

Wróciłam i jestem .PL


Nie wiem ile razy siadałam do napisania tego posta i ciągle mi nie szło. Uznałam, że nic na siłę. Dzisiaj w końcu nadszedł TEN moment :)
Nie publikowałam nic przez ponad miesiąc. To najdłuższa przerwa w historii bloga. Musiałam się zastanowić co chcę robić dalej z blogiem i czy w ogóle chcę coś robić. 
Próbuję bardzo ale nie umiem żyć w rytmie slow. Za dużo chcę, za mało mi się udaje upchnąć w 24 godziny każdego dnia i musiałam w końcu wprowadzić selekcję.
Bardzo mocno zastanawiałam się czy blog jest tym, co pozostanie po tej selekcji.
Został i jak sami widzicie, trochę się tutaj zmieniło. Przede wszystkim zdecydowałam się na własną domenę i z adresu bloga zniknęło blogspot.com :) To dla mnie ogromny krok, który podkreśla to, że nadal chcę tu być.
Blog zmienia się również wizualnie. Obecny szablon to nadal nie to, o co mi chodzi ale zmierzam w dobrą stronę.
To tak krótko, tylko słowem wstępu.
Na dniach pojawi się mega zestawienie nowości z dwóch miesięcy, a potem kilka testów produktów, którymi bardzo się ekscytuję. 
Bądźcie, będzie fajnie :)


Dziękuję, że jesteś :) Jeżeli podobał Ci się ten wpis i chcesz poznać mnie bliżej:
  • polub Antyspołecznego Susła Obsesjonistę na Facebooku otrzymasz powiadomienie, o nowym poście tuż po jego publikacji,
  • podglądaj na  Instagramie dowiesz się co też Suseł wyrabia, co je, pije, czyta i gdzie się podziewa, kiedy nie ma go na blogu.

Komentarze

Popularne posty