Przejdź do głównej zawartości

Polecane

Poza blogiem jest fajnie

Jakiś czas temu słuchałam podcastu Michała Szafrańskiego, w którym padło stwierdzenie, że jeśli bloger nie ma nic z prowadzenia bloga to traci motywację i najczęściej przestaje prowadzić bloga. 
Prawda.
Ja z prowadzenia bloga nie mam absolutnie nic i bardzo długo mi to nie przeszkadzało w jego prowadzeniu. Założyłam go z potrzeby pisania i dlatego trwał przez cały czas. Może się wydawać, że pisanie postów i prowadzenie bloga to nic takiego ale dopiero ten, kto sam spróbuje, wie że wymaga o sporego zaangażowania.
U mnie zaangażowanie bez motywacji nie występuje. Prawdą jest, że sama nie przykładałam się do rozwoju tego miejsca tak, jak teoretycznie powinnam. Ale! Blog nigdy nie był moim planem na życie. Nie wiązałam z nim rozwoju zawodowego czy planu na osiągnięcie jakiegoś dochodu. Nie spinałam się z powodu statystyk, nie próbowałam tworzyć zaangażowanej społeczności. Nie zamierzam tego robić nadal, a blog zostanie. Pisać będę ale tylko wtedy, kiedy odczuję taką potrzebę. Jeśli ze mną zo…

Nowe w... listopad 2017 czytanie bez ograniczeń, zdrada Kundla i prezent dla Was

Listopadowe nowości w niewielkiej ilości i ściśle ze sobą powiązane. Do startu, gotowi...

Po primo usługa Legimi czyli abonament na czytanie bez ograniczeń :) Już od jakiegoś czasu mnie to interesowało i w końcu po jakimś czasie pertraktacji z samą sobą zdecydowałam i kliknęłam. Korzystając z tego, że mam telefon w sieci Play, miałam możliwość skorzystania z najtańszego dostępnego abonamentu czyli 19,99 zł miesięcznie.


W ramach tego abonamentu mam nielimitowany dostęp do e-booków ale nie do audiobooków, co akurat mi zupełnie nie przeszkadza bo audiobooki mnie nie kręcą.
Tak jak się spodziewałam, totalnie przepadłam i ciągle wyszukuję w aplikacji książki, które zamierzam przeczytać. Jestem totalnie oczarowana tą usługą i po dłuższym czasie testowania zamierzam popełnić recenzję na temat więc teraz nie będę się rozpisywać.


Póki co korzystam z darmowego pierwszego miesiąca ale już wiem, że każda złotówka wydana na Legimi będzie złotówką dobrze wydaną. Uwielbiam takie sytuacje :)

Po secundo nowy czytnik e-booków. Mojego Kindla kocham i wielbię ale ze względu na chęć korzystania z Legimi musiałam zainwestować w nowy czytnik. Początkowo chciałam kupić po prostu nowszy model Kindla z listy tych, które obsługują Legimi. Po głębszej analizie doszłam jednak do wniosku, że finansowo zupełnie mi się to nie opłaca.
Najtańszy abonament na Kindla to 39,99 zł miesięcznie i przy nim mam dostęp do 7 książek miesięcznie. W momencie kiedy podejmowałam decyzję o wykupieniu abonamentu były to zaledwie 3  książki! Dla mnie 3 książki to zdecydowanie za mało. Siedem jest bardziej sensowną liczbą ale nadal abonament jest droższy o 20 zł miesięcznie.
Cena czytnika również robi różnicę bo mówimy tu o 100 - 150 zł więcej za Kindla.


Do celu! Jaki czytnik wybrałam? Pocket Book Touch Lux 3. Czarny rzecz jasna. Chociaż kusił złoty ale wewnętrzny żyd nie pozwolił bo był droższy. Mam już konkretne przemyślenia na jego temat ale chcę spędzić z nim jeszcze trochę więcej czasu i również zawrę to w osobnym poście.

Po terito Refunder, że też wcześniej o nim nie pomyślałam!. Zaskoczył mnie fakt z jak ogromną ilością sklepów Refunder ma podpisaną umowę. Są tam moje ukochane iperfumy czy empik ale też Douglas, Avans Castorama i dostawa z KFC :). Za każdy zakup przez aplikację dostaję zwrot części wydanych pieniędzy. Czasem są to małe wysokości np. 0,25 % kwoty ale wiecie, grosz do grosza :) 
Możecie się zarejestrować tutaj KLIK. Od razu mówię, że jeśli zarejestrujecie się z tego linku to dostanę 10 zł ale i Wy dostaniecie 10 zł przy pierwszym zakupie powyżej 50 zł. Klikajcie więc i polecajcie Refundera swoim znajomym bo warto, no i dostaniecie kolejną dyszkę. Korzystanie jest banalnie proste, szczególnie na telefonie ale na komputerze wystarczy zainstalować odpowiednią wtyczkę, która sama przypomni Ci o możliwości otrzymania zwrotu. Świetna sprawa.

 That's all falks. 

Dziękuję, że jesteś :) Jeżeli podobał Ci się ten wpis i chcesz poznać mnie bliżej:
  • polub Antyspołecznego Susła Obsesjonistę na Facebooku otrzymasz powiadomienie, o nowym poście tuż po jego publikacji,
  • podglądaj na  Instagramie dowiesz się co też Suseł wyrabia, co je, pije, czyta i gdzie się podziewa, kiedy nie ma go na blogu.

Komentarze

Popularne posty