Przejdź do głównej zawartości

Polecane

Zbiornik #8 czyli nowości majowe i czerwcowe bo tak mi różowo

Dzisiaj mam dla Was zbiór nowości z maja i czerwca oraz polecajki do poczytania i pooglądania. Z opóźnieniem ale to u mnie już normalne 😀
Moją absolutną obsesją w maju stały się przekąski typu panini. Trafiłam na tą kanapkę przez przypadek,  byłam bardzo głodna,  a w kawiarni w której byłam umówiona z koleżanką nie było nic innego co wyglądało dla mnie na jadalne.  Spróbowałam więc i to jest to. Jem je co wieczór i ciągle  wprowadzam inne dodatki. Jednak mozzarella i rukola muszą być. To podstawa. Jednym słusznym dodatkiem wydaje się póki co  boczek. #teamboczek i tyle. Co gorsza w swój nałóg wprowadziłem Chomickiego i chyba będę miała na sumieniu nie tylko swoje nadprogramowe kilogramy.

Zabawne jest to,  że wcześniej wręcz nienawidziłam rukoli. Wydawała mi się obrzydliwa. Teraz nie wyobrażam sobie dnia bez niej. Liczę na to że suma pozytywnych właściwości wszystkich składników,  których używam do robienia panini będzie równoważyła ich wady

Zaczęłam zabawę w ogród na balkonie…

Share Week 2017

Bardzo długo zastanawiałam się kogo w tym roku Wam przedstawić. Tym bardziej że moje blogowe zainteresowania nie zmieniły się za bardzo, czytam te same, już i tak najczęściej popularne blogi. 
Sama idea share week jest tak popularna, że nie mam zamiaru jej tu przytaczać. Jeśli nie wiesz o co chodzi, wygogluj :)

Nie wiedziałam jakim kryterium się kierować przy wyborze mojej topowej trójki. Czy tym co czytam najczęściej i najchętniej? Czy polecić kogoś, kogo możecie nie znacie?

Postawiłam na te dwa kryteria i w tych ramach mam 3 blogi.Na pierwszy rzut coś, czego być może nie znacie. greentime.pl czytam od wielu lat. Katarzyna to kobieta silna, szalona i mimo wszystko niezwykle optymistyczna. A tych ''mimo'' jej nie brakuje. Zapraszam Was serdecznie do poznania świata Trolli i Borsuka.Kategoria druga czyli co czytam najchętniej. aniamaluje.com raczej Was nie zaskoczy bo wspominałam o niej wielokrotnie😊 Ania dała i daje mi niesamowitą energię i przekonanie, że można wszystko. Pochłaniam absolutnie każdy wpis, który się u niej pojawia, a jej przygody w Azji raportowane na instastories  były punktem obowiązkowym każdego wieczoru. Nowość czytana od niedawna ale pochłonięta w całości.  lifemanagerka.pl i jej poniedziałki freelancera zmieniły moja wizję pracy na własny rachunek. Jej wiedza jest poparta doświadczeniem. Nie ukrywa swoich pomyłek i potrafi przyznać się do niedoskonałości. No i ma fajnego psa :)

Poza tymi trzema blogami czytam stale kilka innych. Nie zawsze komentuję bo nie mam takiej potrzeby ale jestem stale u simplicite.pl, simplife.pl, martapisze.pl, wyrwanezkontekstu.pl, drlifestyle.pl, happyholic.pl, riennahera.com oraz ubierajsieklasycznie.pl.
Staram się inspirować ludźmi, którzy tworzą coś wartościowego i sami w sobie tworzą dla mnie wartość.


P.S. Jesteśmy już przeprowadzeni. Próbuję się przyzwyczaić do nowej rzeczywistości. Jest dziwnie ale cudownie :D

Dziękuję, że jesteś :) Jeżeli podobał Ci się ten wpis i chcesz poznać mnie bliżej:
  • polub Antyspołecznego Susła Obsesjonistę na Facebooku otrzymasz powiadomienie, o nowym poście tuż po jego publikacji,
  • podglądaj na  Instagramie dowiesz się co też Suseł wyrabia, co je, pije, czyta i gdzie się podziewa, kiedy nie ma go na blogu.

Komentarze

Popularne posty