Przejdź do głównej zawartości

Polecane

Borne Sulinowo - Miasto WidmoDzisiaj mam dla Was kilka zdjęć z wypadu do Bornego Sulinowa, o którym wspominałam ostatnio. Bardzo żałuję, że nie udało mi się zobaczyć tego miejsca przed rozebraniem większości budynków. Musiało robić wtedy niezapomniane wrażenie, chociaż i teraz ma w sobie to coś, taki okruch tajemnicy ;) Mam nadal uczucie, że z Chomickim nie widzieliśmy wszystkiego i bardzo chciałabym tam wrócić. Sęk w tym, że wszystkie te ''tajemnicze miejsca'' ciężko jest znaleźć. Miasto podobno wytyczyło ścieżkę turystyczną dla turystów, ale na nią nie trafiliśmy. Poszliśmy ''na dziko'' ;) 
Namawiam Chomickiego na powtórkę z rozrywki, ponowną wycieczkę i ''doobejrzenie'' tego, czego nie widzieliśmy. Tymczasem trochę obrazków:
 Powyżej dawne obiekty wojskowe, poniżej opuszczone osiedle. Do niektórych budynków nie było łatwo wejść, a w środku miało się wrażenie, że albo sufit zaraz runie na głowę albo podłoga zarwie się pod stopami. Cudowne uczucie ;D

Jedyny odrestaurowany budynek. Ktoś włożył w to wiele pracy i pieniędzy ale nie cały budynek nadaje się do zamieszkania.


Jeżeli macie możliwość to pojedźcie tam. Zanim wszystko zniknie.

Komentarze

Popularne posty